wtorek, 2 października 2012

wyniki losowania

nie będę przeciągać. właśnie przed momentem generator liczb pokazał mi numer, pod którym ukrywa się zwyciężczyni mojego urodzinowego candy... oj... ja też chciałabym wygrać u niej (bo też organizuje urodzinowe candy i się zapisałam).
 
 pod numerem 5 zapisała się... SILVER AGUTI!!!!!
gratuluję i poproszę o maila z info o ulubionym kolorze, postaram się wymyślić coś fajnego :)

bardzo dziękuję wszystkim za udział. to rozdanie było zdecydowanie skromniejsze od poprzedniego (jeśli chodzi o ilość uczestników), ale dzięki temu miałyście większe szanse ;) może wynikało to z tego, że prez ostatni miesiąc właściwie niczego nie publikowałam. niestety okazuje się, że prowadzenie domu i bycie matką trójki dzieci zajmuje więcej czasu i energii niż bym chciała. to nie znaczy, że niczego nowego nie tworzę, tylko po prostu nie starcza mi czasu na fotografowanie i obrabianie zdjęć. postaram się jednak poprawić. na pewno pokażę co wysłam do silver, jak tylko dotrze do niej paczka :)


EDIT (środa, 4.10.): no przecież zapomniałam o nagrodzie pocieszenia! tym razem jednak postanowiłam, że nie będę losowała, ale obdaruję najbardziej czujną osobę, czyli tą, która zapisała się pod nr. 1 - BIGMAMA, gratuluję!
(pomysł nagradzania pierwszego komentarza do candy zaczerpnęłam od ystin, która mi tu jakoś wyrasta na mojego blogowego guru, hihi)

7 komentarzy:

  1. Gratuluję Zwyciężczyni i dziękuję za zabawę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ale super! :D cieszę się niezmiernie :D wieczorkiem nasmaruję do Ciebie maila, bo teraz na wylocie od kompa jestem :D ale mam radochę :D:D:D

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję za zabawę. Rozumiem Cię. Też miałam trójkę małych brzdąców, bo teraz są już dorosłe. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Podoba ci się? Nie podoba? Napisz co myślisz! Wasze komentarze to sens prowadzenia tego bloga :) Za wszystkie konstruktywne uwagi bardzo dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...