poniedziałek, 21 lipca 2014

4 4 kids

hej,
i znowu zdjęcie sprzed... hm... to akurat sprzed pół roku. no ale cóż, takie mamy tempo. tzn. ja mam. teraz na przykład tworzę różniste rzeczy pod hasłem "żeglarskie". powinnam je zacząć pokazywać parę miesięcy temu, ale... no jakoś tak wychodzi, że do tej pory niczym się nie pochwaliłam. ale może następny post będzie żeglarski. 
teraz póki co cztery dziecięce bransoletki zrobione zdaje się na boże narodzenie. a zdjęcia mam tylko takie, bo szybko po zrobieniu bransoletki pojechały sobie... gdzieś w siną dal. ;)ta guzikowa to była pierwsza próba wykorzystania guzików do bransoletki. po prostu ponawlekałam guziki na sznurek, bez żadnego plecenia. zapięcie typu "guzik z pętelką". pozostałe trzy to tradycyjna makrama.

ps. dziękuję za miłe komentarze, szczególnie pod postem z guzikowymi kolczykami :) niedługo pokażę więcej guzików :) (choć "niedługo" w moim przypadku musicie traktować z dużym zapasem cierpliwości)

3 komentarze:

Podoba ci się? Nie podoba? Napisz co myślisz! Wasze komentarze to sens prowadzenia tego bloga :) Za wszystkie konstruktywne uwagi bardzo dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...