piątek, 1 czerwca 2012

Miłe obowiązki cz. 1, czyli wyniki candy

dziś mam do spełnienia dwa miłe obowiązki:
1. ogłosić wyniki candy
2. pochwalić się efektem kolczykowej wymianki zorganizowanej przez anię

zdjęć kolczyków nie zdążyłam zgrać z aparatu, ale za to mam już wyniki losowania... mam nadzieję, że czekacie na nie z niecierpliwością :D

niestety nie mam tyle czasu, żeby zorganizować widowiskowe losowanie pt. karteczki z miseczki ;) i w dodatku obfotografować to wszytko skrupulatnie a potem pokazać wszystkim zainteresowanym. mr. random wydaje mi się zbyt anonimowy/bezduszny/wirtualny. jednym słowem - o wylosowanie wygranej (czyli wybranie jednego numeru od 1 do 66) został poproszony mr. darek, czyli mój mąż.

dobra, nie przedłużam... moje niespodziankowe candy wygrała... ta daaaaam... nr 12, czyli anna arteria  gratulacje!
posiadając wytyczne ani, która napisała:
"12. Śliczne rzeczy tworzysz! Chętnie przygarnę jakiś wytwór Twoich rąk a najlepiej bransoletkę we fiolecie, czerwieni lub turkusie :)"
muszę wymyślić dla niej jakąś super niespodziankę. myślę, że potrzebuję na to jakieś dwa tygodnie (włącznie z wysłaniem)

a ponieważ zostałam bardzo miło zaskoczona ilością osób zainteresowanych moimi wytworami (w candy wzięło ponad dwa razy tyle osób, na ile po cichu liczyłam) postanowiłam wylosować nagrodę pocieszenia. tym razem mr. darek wskazał na nr 49, czyli.... ta daaam... rincewind99 , która zapisała się pod numerem 48, ale rzeczywiście miała nr 49 i napisała
"najbardziej lubię wszystko, co tęczowe
a pojedynczy kolor? czarny!
u Ciebie najbardziej podobaja mi się bransoletki :)"

dziewczyny, bardzo proszę o adresy, czekam 5 dni (muszę mieć wasze adresy, zanim zacznę coś dla was splatać). jeśli nie dostanę maila w ciągu 5 dni, czyli do czwartku wieczorem, losuję od nowa. mam jednak nadzieję, że jesteście czujne ;)

bardzo dziękuję wszystkim za udział. dostarczyłyście mi wielu pozytywnych emocji. wasze miłe komentarze są moją nagrodą w tym candy. teraz już wiem, dlaczego wszyscy je organizują :D
teraz będę na spokojnie odwiedzała wasze blogi i podziwiała waszą twórczość. dziękuję jeszcze raz i... do następnego rozdania!

idę obmyślać nagrody :)

12 komentarzy:

 1. Gratulacje dla dziewczyn;)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i dziękuję za zabawę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje za zabawę i gratuluję zwyciężczyniom.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za zabawę i gratuluję zwycięzcom :)

  OdpowiedzUsuń
 5. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA WYGRAŁAM! SZOK! Dziękuję, dziękuję, dziękuję, dziękuję, dziękuję, dziękuję!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję serdecznie!!!!!!!!
  rozciągniecia czasu życzę Ci Monika, :)

  OdpowiedzUsuń

Podoba ci się? Nie podoba? Napisz co myślisz! Wasze komentarze to sens prowadzenia tego bloga :) Za wszystkie konstruktywne uwagi bardzo dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...